OnlyBio – tylko naturalne kosmetyki

OnlyBio – tylko naturalne kosmetyki

OnlyBio to marka, która z pewnością jest liderem, jeśli chodzi o sprzedaż i promocję naturalnych kosmetyków.

OnlyBio wpisuję się w światowy trend

Firma postawiła na innowacyjne kosmetyki naturalne i konsekwentnie buduje Brand gdzie podstawą jest ekologiczny, świadomy i zrównoważony rozwój. W ten sposób strategia firmy stała się jednocześnie podstawą jej sukcesów. W produktach sygnowanych przez tę markę znajdziemy jedynie naturalne składniki, a wszystkie wypuszczane na rynek serię są pakowane w ekologiczne opakowania. Nie ma tu miejsca na przypadkowe składniki. Kupując produkty OnlyBio online masz pewność, że wszystko co się w nich znajduje pochodzi bezpośrednio z natury. Co więcej, substancje z których „budowane” są produkty tej marki pozyskuje się zgodnie z filozofią zero waste – czyli bez zanieczyszczania środowiska czy korzystania z upraw gdzie mamy do czynienia z wyzyskiem pracowników. Kosmetyki są naturalne, a także biodegradowalne i w 100% wegańskie.

Zalety kosmetyków OnlyBio

Ponieważ skóra jest największym organem ciała, wchłania nałożone na nią produkty i sprawia, że docierają one do krwiobiegu. Dlatego bardzo ważne jest, aby używać wyszukanych kosmetyków z naturalnymi składnikami, które nie są szkodliwe dla skóry i zdrowia. Kosmetyki naturalne, jakie produkuje OnlyBio, są co oczywiste bezpieczniejsze dla środowiska. Wiele syntetycznych i chemicznych składników używanych do produkcji tradycyjnych kosmetyków wpływa również na środowisko. Produkty uboczne procesu produkcyjnego mogą uszkadzać powietrze, warstwę ozonową, zbiorniki wodne i bezpośrednio wpływać na środowisko naturalne. Jedną z zalet kosmetyków organicznych jest to, że są bezpieczne dla każdego. Ludzie, zwierzęta i środowisko są chronieni przed szkodliwym wpływem toksycznych chemikaliów. Kosmetyki tego typu są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry, w szczególności do skóry atopowej i wrażliwej, którą trzeba pielęgnować bardzo miękkimi i delikatnymi składnikami.

Kosmetyki nie zawierają parabenów. To konserwanty stosowane przy produkcji kosmetyków. Chociaż wydłużają one okres przydatności produktów, wykazano również, że zakłócają produkcję estrogenu. Niektórzy eksperci powiązali stosowanie produktów z parabenami z pojawieniem się chorób, takich jak rak, osłabienie wątroby i słaby układ odpornościowy. Kosmetyki z OnlyBio powstają bez użycia takich składników. Naturalne składniki organiczne są wystarczająco delikatne dla skóry. Zapobiega to wszelkim podrażnieniom, które mogą wystąpić przy stosowaniu klasycznych kosmetyków i pozwala cieszyć się ich używaniem nawet osobom o wrażliwej i delikatnej skórze.