Piękne i zadbane paznokcie z marką Semilac

Piękne i zadbane paznokcie z marką Semilac

Semilac jest bardzo popularną firmą. Zajmuje się ona sprzedażą profesjonalnych urządzeń i preparatów do manicure, które każda kobieta może mieć w swoim domu. Należy do spółki Nesperta, działającej już od 2013 roku. Tak duże doświadczenie w branży sprawia, że jej produkty idealnie wpasowują się w oczekiwania klientów. W jaki jednak konkretnie sposób pozwalają zadbać o atrakcyjne i zdrowe paznokcie?

Najpopularniejsze produkty marki Semilac

Firma dba przede wszystkim o zdrowie oraz bezpieczeństwo swoich klientek, kupujących lakiery hybrydowe. Dzięki temu w ofercie znajdziesz olbrzymi wybór topowych kolorów, np. klasyczny perłowy lakier do paznokci, soczysta czerwień czy liczne odcienie z lśniącymi drobinkami brokatu. Posiadają one ogromną ilość certyfikatów i świadectw, potwierdzonych badaniami dermatologicznymi. Dzięki nim można zyskać pewność, że prawidłowo użytkowane produkty są całkowicie bezpieczne. Semilac dba także o edukację dotyczącą zdobienia i pielęgnacji paznokci - niezbędną wiedzą dzieli się na prowadzonej przez siebie stronie internetowej. Ponadto jest organizatorem szkoleń, dzięki którym eksperci mają możliwość podzielenia się tajnikami swojego zawodu z nowicjuszami. To wszystko jest niezwykle istotne, gdyż największą popularnością cieszą się właśnie lakiery hybrydowe. Wyróżnia je przede przede wszystkim trwałość oraz piękne, nasycone kolory. Semilac oferuje również rozmaite odżywki i olejki, jakie mają za zadanie poprawić stan skórek i płytki paznokciowej.

Coś specjalnego dla nowicjuszek

Manicure hybrydowy w salonie potrafi kosztować sporo pieniędzy, dlatego niektóre kobiety decydują się zadbać o swoje paznokcie w domu. Jednakże zwykły lakier nie jest aż tak trwały, w związku z czym trzeba poświęcić na pielęgnację o wiele więcej czasu. Dlatego też Semilac oferuje zestawy do hybryd, które idealnie nadają się dla osób początkujących. Są w pełni bezpieczne oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów. Ponadto ich koszt z pewnością nie obciąży mocno budżetu. Takie rozwiązanie pomoże nieco zaoszczędzić, mimo konieczności zainwestowania w zestaw na samym początku. Powstaje także okazja do nabycia nowych, przydatnych umiejętności.

Co jeszcze oferuje marka Semilac?

Semilac ma w swojej ofercie również produkty do makijażu. Może to być dla niektórych zaskakujące, gdyż firma ta kojarzy się głównie z kosmetykami do paznokci. Dostępne są między innymi:

  • podkłady i pudry,

  • pomadki i błyszczyki,

  • cienie, kredki i tusze,

  • pędzle oraz gąbki.

Sprawia to, że marka dociera do jeszcze większego grona klientów. Ponadto na jej stronie internetowej często da się znaleźć bardzo atrakcyjne promocje. Warto więc od czasu do czasu ją odwiedzać i zapoznawać się z aktualnymi wyprzedażami.